Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 13. 5. - Ivka
Aby taky ne, seš první chlap, kterému skládám kompliment:-)
===
to ale musíš - máme to móóóóc rádi :-)
 13. 5. - Ilona
Ahoj Martine...nevím,jestli ti došel můj vzkaz...tak tiho sem pro jistotu písnu...V první řadě bych Ti chtěla moc poděkovat za ty lístky co jsi mi poslal...=) Ten výkon, co jsi předvedl byl naprosto úžasný...úplně mi naskakovala husí kůže jak to bylo nádherný.=) Moje sestřenice, která tam se mnou byla Tě pozdravuje a mám Ti od ní vyřídit, že se jí to moc líbilo. No...už nevím co bych Ti měla napsat...prostě nemám slov.=) Jedním slovem NÁDHERA...jen tak dál... =)
===
jupí - tak to mám radost!
 13. 5. - Mylady
Ahoj,klikárna je bazvadná a lístky na Angeliku jsou taky super nápad.No jo no ty,vždycky vymyslíš něco úžasnýho.Chtěla jsem se zeptat kdy uvedeš kdo vyhrál? Jelikož 23. je brzo.:-) .
===
výsledky uveřejním 20.5. - dobrá připomínka, příště to napíšu hned při vyhlášení dalšího kola
 13. 5. - ---
Jsi nejnejnejlepší ze všech. Aji z mušketýrů aji z Angeliky.Jses super.
===
moc díky
 12. 5. - Ivka
Ahojky.Fakt super nápad - lístek na muzikál se vždycky hodí:-)Opravdu jsi studnice těch nejlepších nápadů, jestli tak budeš pokračovat dál,budu si muset tvůj web nastavit jako domovskou stránku:-) Děláš hodně lidem radost - jak zpěvem, tak webem, sice tě neznám, ale jsi úžasnej chlap.....maminka musí být hrdá a manželka vždy ve střehu:-) Ale dosti chváli, ještě zpychneš:-)
===
šmarjá.... moc děkuju!
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008