Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 16. 11. - kikina
Ahoj MArtine chtela jsem se zeptat kdo by mel bejt pristi host na tvym chatu?? Kikina
===
zatím bohužel nevím....
 12. 11. - Miri Nikolaj
Jééééééé, tobě se ta básnička vážně líbí???? To jsem moc poctěna :-). Jestli by sis chtěl ještě něco přečíst, tak mám něco málo z mé tvorby na www.mirinikolaj.blog.cz Moc tam toho není, neměla jsem na to čas, dělala jsem stránky o Tomovi Berounovi, ale teď jsem se na vrhla:-) Tak příjemné čtení a měj se krásně.
===
fakt díky!
 12. 11. - 
Čauky Marťas, tak tu učebnici si můžeš objednat na www.spn.cz nebo na mailu spn@spn.cz nebo na adrese: SPN-pedagogické nakladatelství, akciová společnost, Ostrovní 30, 100 00, Praha 1 nebo na tel. 224 931 447. Je to učebnice hudební výchovy pro 7.ročník základních škol. Hodně štěstí při shánění a až ti přijde, tak mi napiš jestli jsi to opravdu ty :-). Je to tuším strana 127. Zatím ahojky!!!
===
super - jdu na to
 11. 11. - Michaela
Ahoj Marti,i já Ti přeji vše nej,nej,nej k dnešnímu svátku,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a úspěchů.PS.Jak se líbí malé ve škole?Tenkrát jsme si na chatu psali,že jdeme druhý den stejně jako vy poprvé do školy.Naše dítko zatím o.k.,nosíme samé jedničky,jen písmenka nám někdy trošku skáčou po řádcích.Tak se měj krásně a ať se má celá tvoje rodinka co nejlépe,Míša
===
moc díky - malá je nadšená (a asi pěkná šprtka :-))
 11. 11. - peggy.kaja
Tak Martínku všechno nej k svátku, moc moc hezkých rolí, hodně štěstí v osobním životě a prostě se měj krásně....
===
hrozně moc děkuju!
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008