Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

poděkování - webdesign

(2.7 kB)

Artemis webdesign 

je společnost, která působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízíme komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádíme konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury i internetového marketingu.

 

Mezi základní činnosti patří: WEBDESIGN, WEBHOSTING, Firemní design, Tvorba aplikací na míru a Poradenství.

 

Kvalitní WEB a kvalitní WEB DESIGN patří k jednomu z atributů úspěšné společnosti. Naše řešení zajišťuje jak design, tak i kvalitní aplikační zpracování včetně optimalizace pro vyhledávání "SEO".

 

Aplikační prostředí včetně tvorby elektronických obchodů, portálů a redakčních systémů stavíme zpravidla na technologiích PHP, MySQL, FLASH a AJAX.

(3.3 kB)

Gaia - nejen redakční systém 

Chcete-li, aby Vaše WEB prezentace byla stále atraktivní a přitahovala pozornost zákazníků i vyhledávacích programů, je nutné nejméně jednou týdně informace doplňovat a měnit. Pokud nepoužíváte redakční systém, jsou takové změny vždy časově náročné a mohou být realizovány pouze odborníky se znalostí nejméně HTML a CSS standardů.

 

Vytvářením WEB prezentací a aplikací se již zabýváme deset let a velice rychle jsme zjistili, že při větším množství klientů není možné kapacitně zvládnout požadavky na aktualizace. Začali jsme přemýšlet jak ulehčit práci nám a hlavně našim klientům. Po testech několika volně dostupných i profesionální redakčních systémů (CMS) jsme naráželi na jeden nepříjemný rozpor. Buď byl redakční systém natolik jednoduchý, že bylo možné snadno informace na stránkách aktualizovat, ale bylo prakticky nemožné funkčnosti přizpůsobit specifickým požadavkům klientům a kvalitního designu. Ve druhém případě redakční systém zvládl nároky na flexibilitu, ale byl natolik složitý, že opět vyžadoval práci zkušeného programátora a designera.

 

Rozhodli jsme se vytvořit vlastní systém administrace WEB prezentací, který by splňoval jak vysoké nároky na přizpůsobivost a individualitu, tak i v konečném důsledku snadnou správu stránek uživateli bez jakékoliv znalosti programování.

vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008