Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

názory

Katy

Dne 27.6.2009,jsem z kamarádkou jeli do Prahy na muzikál Mona Lisa.Je to podle mě senzační muzikál.Já už jsem na něj jela podruhé ale to mi nevadilo.

Nejvíce mě uchvátila role Francesco del Giocondo,kterou mi podvakrát ztvárnil úžasný člověk a zpěvák Martin Skala.Pokaždé když se objevil na jevišti,sršila z něj úžasná energie a viditelně ho tato nová role baví,jak pěvecky tak i herecky.Suprovně si jí užíval.Parádně se do role Francesco del Giocondo vžil a když měl na pódiu dělat že je opilý nebo že se pere z milencem své ženy,věřila jsem že je to doopravdy.Dokonce i u závěrečné rvačky Giuliana a Francesco,jsem myslela že  ublížil svému kolegovi,ale naštěstí ta scéna byla perfektně zahrána.A co k Marťasovi ještě dodat?V každým novým muzikálu je lepší a lepší.Pořád se zdokonaluje.Třeba se i jednoho dne dočkáme i nějaké té hlavní role,kterou by úžasný Martínek ztvárnil J To je celá recenze na Martina v muzikálu Mona Lisa.

 

Lufí

Martin Skala alias Francesco del Giocondo - 13.3. 2009

Bylo to pro mě celkem překvapení. Jelikož jsem se dlouho nekoukala na termíny, nevšimla jsem si změny. Před divadlem  jsem si koupila program a zjistila jsem,  že Martin hraje. Začala jsem normálně skákat radostí.  Začalo představení.  Následně začal Martin drancovat Florencii :). Jeho výkony v roli Francesca jsou úžasné. Skvěle ztvárňuje opilého manžela Lisy. Ta role mu sedí a poslouchat sólovku Stále přemítám je něco úžasného. Ale i další písničky zvládá na výbornou. Škoda že ho poté zabije tchýně. Ale pohled na to, jak Martina zabíjí Helena Vondráčková...já z toho nemohla  :)).  Ještě že je to jen divadlo a Martin už byl na závěru zase živ. Martin mě svým výkonem naprosto dostal. Už se těšim, až zase vyrazim na Monu Lisu.

 

Jane

No co se týče Martina, protože z cd jsem znala jen Pepu, nevěděla jsem, jak ty písničky zní v jeho podání a musím říct, že se té role zhostil moc pěkně (i když mi není zrovna 2x sympatický, ale to nikam nepiš) a nejvíc se mi asi líbila píseň Stále přemítám,kterou i zazpíval trochu procítěně, u té první co zpíval mi chyběl jakýsi nádech autority a jistého zla...

 

Terka

Tak u Martina zatím nemůžu moc soudit jakej je to člověk, zatím jsem měla možnst shlédnout ho pouze dvakrát v muzikálu Mona Lisa a jednou v Průhonicích. Bohužel v ostatních rolích jako třeba v mušketýrech jsem ho bohužel neviděla a na DVD není vůbec... Ale beze sporu je to skvělej zpěvák, který dokáže svou roli perfektně zahrát a hlavně zazpívat...

Martin v Mona Lise
Role Francesca je určitě náročná a zajímavá, rozhodně v celku záporná. Tahle role je i hodně o hereckém výstupu (např. rozhovory radních), ale má tam i hodně pěveckých pasáží... A Martin tuto roli zvládá po obou stránkách skvěle a tak, že mu to člověk prostě věří... to si myslím, že je u divadla i u muzikálu důležitý... Myslím, že mu ta role prostě sedne!

 

v.i.v.i

Martin v Moně LIse?? Tak to je něco neskutečnýho. Konečně dostal taky trochu prostoru a neumře s ananasem na začátku představení . Je opravdu zážitek být na představení, kde je on. Je to úplně jiné podání než od Pepy Vojtka. Místy jde z Martina fakt strach, ale člověk ví( a snad i doufá), že to jenom hraje.

vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008