Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

setkání - leden 2009

 Já a Iva, obě s mamkami, jsme se sešli už v jedenáct před Mekáčem. Tam jsme si asi hodinu povídali, moje máma se šla zatím podívat po obchodech a když se vrátila, daly jsme si něco k jídlu a potom odešli k Broadway. Tam už bylo několik lidí, pak jsme ještě chvíli čekali na další a potom jsme se odebrali do Café Lucerny, kde už na nás čekal Marťas.

 

Tak jsme se hezky usadili a začali si povídat. Marťas nám přichystal občerstvení, tyčinky, brambůrky a obložené tácy. Tak nás pořád pobízel, abychom zobali, ale bylo toho zkrátka moc, takže jsme to celé nezvládli.

 

A o čem jsme si povídali - hlavně o muzikálech. Začali jsme  Jesus Christ Superstar, pak přišla Rusalka, Hamlet, Tři mušketýři... Marťas nám vyprávěl hlavně legrační příhody, jak vymýšleli, jakou by udělali srandu. Nejvíc mne rozesmál hříbek, kdy si Marťan během představení ten klobouk od hřibu sundal a dával jím jakoby oživovací elektrické šoky:-D.

 

Pak jsme taky rozebírali, že hudba Michala není špatná, naopak je nádherná, ale už to prostě není ten pravý americký muzikál, ale - jak to Marťas nazval - písničkál.

 

Říkali jsme si také o různých nehodách (např. že při Angelice spadnul Marťas asi z třímetrové výšky) a o nebezpečí, kde se může lehce stát úraz, protože ty konstrukce nejsou až zas tak pevné a bezpečné, jak by bylo třeba.

 

No a naším hlavním tématem byla Mona Lisa. Marťas nám o své roli manžela Mona Lisy pověděl o něco víc, a také si postěžoval, že ho lidé budou brát jako zápornou roli, přestože on je postava neskutečně kladná. On jenom brání své zájmy, vždyť jeho manželka má milence, tak je snad jasné, že si to nenechá líbit a bude ho chtít zabít, což se mu taky povede. Ale na oplátku Marťase zavraždí jeho tchýně, takže ho opět čeká smrt. Prostě bez úmrtí hlavních hrdinů by to nebyl ten pravý muzikál.

 

Chudák Marťas byl strašně nastydlý, pořád smrkal a stříkal si do nosu, takže se mu nikdo nemohl divit, že nakonec nic neodzpíval a zůstal jen u mluvení. Měl nám zapět Lásku a píseň z Rusalky, jenže z toho bohužel sešlo.

 

Nakonec se nám všem podepsal, vyfotil se s námi a opustil nás společně s s kupou dárků: čokoládou, vínem, porcelánovým sloníkem, kytkou a takovou malou provokací - ananasem   :-D. Ale naštěstí to vzal s úsměvem. Když odešel, já a několik holek jsme tam ještě zůstali a povídali si. Potom, když bylo asi půl páté, jsme se všichni rozešli a domluvili se, že se srazíme na chatu a pořádně to prodrbeme. :-P

25.1.2009 - Sraz s Martinem Skalou, Restaurace Jáva Café:

 

V tento den se konal sraz s muzikálovým zpěvákem Martínkem Skalou. Martin nám vyprávěl se nám na začátek svěřil že letos je to 15 let co hraje v muzikálech (jeho první muzikál, kde hrál byl Jesus Christus Superstar). Nejvíce mě pobavilo když Marťan líčil, jak hrál v muzikálu Rusalka hřiba a jak si jako vtípek připravil scénu,kdy si odepnul dva hřiby z klobouky a dával s ním kolegovy elektrošoky.

 

Martínek se nám také pochlubil, co dotkla jeho dcera Míša k Vánocům a že má ze všeho nejradši počítačovou hru z pohádky do pohádky. Probrali jsme všechny muzikály, ve kterých Martínek účinkoval.

 

Přišla také řada na muzikál Mona Lisa, kde Martínek hraje manžela Mona Lisy. Popsal nám jak probíhají zkoušky tohoto muzikálu.

 

Také se na nás přišel podívat i majitel restaurace tanečník Mário Čermák, který ale v současné době kvůli zdravotním problémům netancuje a věnuje se své restauraci, jejíž tváří je zpěvačka Monika Absolonová.

 

Pak přišlo na řadu předávání dárečků. Martínek dostal umělou kytičku, ananas jako provokaci a narážku na to, že v muzikálu Kleopatra jako Pothinus má na hlavě ananas. Ode mě dostal čokoládu a od Miri Nikolaj dostal víno Modrý Portugal.

 

Poté došlo na focení s Martínkem i s Máriem. Nakonec jsme si udělali společné foto s Martínkem.

 

Tento srazík byl velice úžasný a pohodový. Už dlouho jsem se tak nenasmála jako na Martínkovo srazu. Děkuji za krásně prožité odpoledne.

 

JSI SUPER MARTÍNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008