Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 3. 10. - Lukáš
Včera jsem byl na menším výletu do Prahy na NHL.Uplně ůžasnou náhodou jsem přemluvil rodiče a tetu aby se šly kouknout k Hybernii,a tak sem se šel s tetou kouknout do kavárničky a tam seděli Lichtenberg s Langmajerem,hned se´m si je dal podepsat na letáček ke Golemovi.Až budu v paraze tak se k Hybernii budu chodit dívat často,mimochodem sedáváš tam někdy taky?
===
málokdy - přijde mi to tam zbytečně drahý.... :-)
 2. 10. - JanaTymlova
Ahoj Marine diky moc za zverejneni tvych obsazeni na řijen jen je škoda že nebudes na predstaveni na ktere jedem golem 11.10ve 14h tak zatim diky Jana
===
tak snad příště
 2. 10. - Terča
Ahoj. Jak se tak dívám tak se termíny nemění což je strááášlivá škoda:(.Jelikož jdu 11. na Golema a ty asi jaksi nebudeš hrát že?? Nešlo by si to ještě nějak vyměnit??? Asi ne jenže bez tebe to nebude tak hezký jak minule s tebou.:)..Měj se hezky a kdyby to šlo si to vyměnit za toho 18. bylo by to skvělý;)
===
tak to asi fakt nepůjde....
 30. 9. - Lukáš
Ahoj,Martine,včera jsem se poprvé kouknul na Golema na dvd a moc se mi to líbilo,doufám,že se na něj někdy kouknu i v Hybernii,jsou tam i dobrý bonusy.Ale ty jsi nejlepší.Prosim tě do kdy se ještě bude Golem hrát?
===
moc díky... a jak se bude hrát Golem? snad ještě v prosinci
 28. 9. - Terča
Ahojky Martine. V sobotu ten Golem byl uplně úžasný.Byl si snad nejlepší ze všech.Zase jako vždy se ti to moc povedlo. Mockrát děkuji za krásný zážitek. Měj se krásně
===
měl jsem hroznou trému - naposledy jsem to hrál vloni v listopadu..... tak sand to nebylo znát :-)
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008