Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 4. 7. - Terka
Ahoj Martine, opožděně jsem ti chtěla poděkovat za Mona Lisu 27.6.2009 od 14:00 byl to krásnej výkon... A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli rozesíláš autogramy? jak tady čtu... jestli jo, tak jek bych o něj mohla poprost :-) ? Hezký den a krásné prázdniny... terka
===
určitě - stačí poslat adresu přes vzkazy
 3. 7. - Monusinaa
Betty bude v pohodě.. Jen nechce moc chodit a je líná jako.. pes.. A má další klíště, a jelikož s ní dneska zsse jeli k veterináři pro injekci a prášky, tak dostali i takovou zázračnou věc, čím to klíště zachytí a pak po zatočení vytáhne.. A můžou to používat i lidé.. Což se hodila předevčírem, kdy jsem měla MEGA klíště.. Fuj.. Ješt dneska tam mám červenej flek.. A to jsem byla doma sama, tak jsem šla k babice.. Babička na půl slepá mi poncetou spíše málem vyrvala kůži i s masem ale klíště by tam stejně zůstalo, tak přišel na řadu děda.. Tomu se po dlouhém čase podařilo stejně jen přetrhnout.. Tak jsem raši s bolestmi čekala 2 hodiny na mámu.. Ta točila a točila a až po 5 minutách točení klíště nakonec vykroutila.. Za chvíli odjedu k tátovy, kde mám zase toho pokousaného křečka.. Takže ať jsem u mámi nebo u táty, všud mám pokousané zvířátko..
===
jojo - klíšťata jsou mrchy
 3. 7. - Monusinaa
Dneska mi došel autogram.. Děkuji mooc.. Hrozně mi zvedl náladu.. Včera totiž mého pejska asi pohrizal nebo poškrabal pes od sousedů.. Je to hrozé.. Bettynka proti němu byla malinkej prcek.. Bettynka je knírač trpasličí zatímco sousedi mají německého vlčáka.. Bettynka měla úplně prořízlou kůži ale jako až do masa.. Fuj.. No, má tři rány.. Už jsou zašité, mamka jela pozdě večer k veterinářitakže nemohla nic najít.. Bettynka byla v narkóze a když se probouzela tak hrozně ječela.. Chudák můj malinkej.. Takže autogram dneska přišel.. Hrozně mi zvedl náladu, hned jsem si ho zarámovala.. Tak děkuji!!
===
jsem rád a) že pošta funguje b) že jsem udělal radost... a s pejskem držím palce
 1. 7. - Lufí
Ahojky Martine. Přeju ti krásný prázdniny, užívej sluníčka a kluků. :) Možná se uvidíme v Průhonicích. Měj se.
===
v |Průhonicích budu určitě - taky hezký prázdniny!
 29. 6. - Nicola
Ahoj. taky posílám fotky z poslední Lisy Uschovna4a48fa44be86c57 . Děkujeme za krásný představení.
===
já děkuju.... fotky jsou už na webu
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008