Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 10. 6. - PetraJ.
P.S. ještě k té poznámce o Kolářovi- já to myslela tak, jako citát z klasika: "...kdo jiný po Bertoldim, pane inspektore....." :-)))))))))
===
pak je to v pořádku :-)
 10. 6. - Petra J.
Je, já myslela, že se ta první část někam zatoulala,takže sorry, že jsem se opakovala. Jinak stran zvukařů- to jsem si jako neznalec i já občas všimla, že jsou to buď magoři nebo se šetří na nesprávném místě. Co jednou udělali s Petrou Janů, to jsem miláčka držela,aby tas na ně nevletěl. Ještě že jsou někde zašitý :-)))
===
moje řeč...
 10. 6. - Terra
Jééé, tak to jste mě potěšil... Bohužel teď v nejbližší době nemám volný termín skoro nikdy, ale není všem dnům konec, že??
===
přesně
 9. 6. - Petra J.
Ahoj Martine, jsem ráda, že jsem se nemýlila - komu jinému (po Kolářovi) patří Athos, než Vám. A s Tomášem - pro mě nejlepší kombinace. Duet se Sylvou - geniální.
===
teda... to "po Kolářovi" jsem jako neslyšel :-)
 9. 6. - Zuzka B.
Děkuji za další losování. Doufám, že si to další výherce užije a snad se mi to vyplatí a tu zkoušku udělám :-) Martine, snad jsem ti tím nepřidělala moc práce. Těším se na další soutěž, kterou snad nebudu muset přerušovat kvůli povinostem a vychutnám si ji až do konce :-))
===
budu držet palce
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008