Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 19. 11. - Shaly
Ahoj Martine, plánuješ přijít na sraz FK divadel Broadway/ Hybernia?
===
jasně
 19. 11. - Jituš
Martine, tak Tě letos už asi nechytím, škoda... můžu se zeptat, víš už něco o příštím roku??? V jaké roli Tě zahlédneme??? poptala bych se osobně, ale když nebudeme mít to štěstí... :(
===
něco se rýsuje - ale ještě není nic podepsáno
 19. 11. - PAVLÍNA
DÍKY ZA ODPOVĚD,JSI RYCHLÍK.LÍSTKY SE POKUSÍM OBJEDNAT. PROSÍM,KDE BY BYLO MOŽNÉ TĚ PO PŘEDSTAVENÍ ODCHYTIT NA FOTEČKU,ČASTO SE NA BRODVAY ANI DO HYBERNIE NEDOSTANU,TUDÍŠ SE TAM MOC NEVYZNÁM,TAK ABYCH NEPOLETOVALA SEM TAM. PŘEJI TI,ABYS SEHNAL VŠE CO POTŘEBUJEŠ KE SPLNĚNÍ SVÉHO SNU( VYDÁNÍ ALBA.)
===
vždycky u "zadních vchodů" - Broadway - pasáží směr Kotva, Hybernia - vzadu dvůr u Billy
 19. 11. - Pavlína
Zdravím Martine! Chtěla jsem se zeptat-v některé z odpovědí jsi psal že lístky na představení jsou vyprodány Chtěla jsem manžela vytahnout po vánočních svátcích na kleopatru,tak myslíš že už nemám šanci lístky sehnat? Mimochodem jak dopadli jednání kolem tvého alba? Doufám že dobře a přeji hodně štěstí.
===
to bylo na lostopad - jestli je volné něco na prosinec netuším.... co se týče alba - jde to pomalu... hudbu a produkci mám slíbenou, ale potřebuju někoho kdo by se staral o p.r. a pak smozřejmě detail - sehnat peníze :-)
 19. 11. - Pepa
To je přesně ono. Díky. Už se těšíme na 13.12. na 3M. Ať se daří...
===
rádo se stalo...
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008