Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 8. 4. - Iveta
Vážený pane Martine, velice bych Vás chtěla poprosit o Váš autogram, udělalo by mi to velikou radost. Předem Vám moc děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů ve vašem životě. Se srdečným pozdravem. Iveta
===
... já děkuji (podpis pošlu co nejdříve)
 8. 4. - v.o.
Martine, viděla jsem Vás ve 3M v roli Athose a musím říct, že jste mě překvapil svým krásným hlasem a procítěným hereckým projevem. "Láska" ve Vašem podání mě dojala. Mějte se.
===
to jsem moc rád a děkuji...
 7. 4. - Noro Vari
Mily Martin Skala ! Volam sa Noro, mam 24 rokov a som zo Slovenska,ale zijem a studujem uz dlhsie v Mnichove v Nemecku. Som Vas velky fanusik , nakolko castejsie chodim aj do Ciech, a navstevujem divadla a hlavne muzikaly, ste moj najlepsi muzikalovy herec, ste velmi nadany a talentovany, ste proste super, a ja by som sa Vas chcel opytat a poprosit Vas, pokial je to mozne, o Vase foto s podpisom, urobilo by mi to obrovsku radost... Uz vopred Vam velmi pekne dakujem a zelam Vam i nadalej vela uspechov ! Vas fanusik, Noro Velmi pekne dakujem !
 4. 4. - Jana
Milý Martine,děkuji Vám za krásný zážitek při Vašem účinkování v muzikálu Tři mušketýři.Jedním slovem nádhera,při Vašem zpěvu srdíčko jen zaplesalo.Pokud bych mohla poprosit o fotku s podpisem,byla bych ráda a předem děkuji.Přeji mnoho úspěchů,jen tak dál. *Jana*
===
fotku rád pošlu - jen nevím kam.... pošlete touto cestou adresu
 4. 4. - Ivka
Tak Tři mušketýři je celkově úžasný muzikál, s krásnou hudbou, kostýmy........ale pro mě jste VY tou pověstnou třešničkou na dortu (a Pepa Vojtek:-) Tomovi prostě chybí ta léta, pardon - zkušenosti:-), ale jinak to zahrál a zazpíval na jedničku. A Váš Ludvík nás taky tak uchvátil, že jsme při děkovačce a přídavku volali: "Ludvo jeď!" Trošku ostuda, ale co už :-) Doufám, že rameno máte už v pořádku a bez následků. Zdráhala jsem se Vás poprosit o fotku s autogramem, ale jak vidím, jedno foto se v tom davu ztratí....:-)Díky moc moc moc. Přeju mnoho úspěchu jak v profesním tak v osobním životě. Mějte se famfárově.
===
moc děkuju a fotku posílám
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008