Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 13. 3. - Iva
Mohl bys prosím na chat přemluvit Tomáše Berouna a nebo Mároše Vojtka?Byla bych Ti moc vděčná za jednoho z nich!Předem díky
===
určitě se pokusím
 12. 3. - Miri Nikolaj
Čauky Marťasi, chtěla bych ti objasnit tu záhadu, že nikdo nenavštěvuje chat :-). My totiž, jak už se známe dýl, tak na sebe máme skype a icq, takže si píšeme přes něj... Tenhle chat sloužil v době, kdy jsme se spolu seznamovali a ještě neměli jiné prostředky... Já se sem snažím chodit, jenže když tam nikdo není, tak chatuj, že :-).. Nicméně bych ti strašně chtěla poděkovat, žes to tu zřídil, seznámila jsem se tu s hodně lidma, na který bych nikde jinde nenarazila a stali se mými opravdu dobrými přáteli...Takže díkys a pa :-)!
===
ale přesně od toho chaty jsou.... dát dohromady lidi ... takže to splnilo účel...
 11. 3. - Pavlína
Předem moc zdravím. Martine,mam prosbu. Vždy když jsem klikla na chat,hned se mi ukazalo kolik je přítomných a o čem si povídají. Tedˇ mi to bohužel ukazuje poslední datum 20.02. Nemyslím si že by tam od té doby nikdo nebyl. Musím se snad přihlásit i když se nechci hned zapojit do diskuse? Snad mi poradíš. Předem děkuji.
===
je to asi tak - od února se nikdo nezapojil.... taky žasnu.... asi je to tím jarem :-)
 10. 3. - Katy
Ahoj Martine!Mám k tobě dvě veci.za 1)už jsi na něco přišel ohledně Toma trapla a za 2)jestli by bylo možno se z tebou 27.3 o přestávce na moně vyfotit?Já a bratr bychom byli rádi předem dík za odpověď :o)
===
T.T. - mám rád pracovitost, talent, poctivost a humor - a to všechno má Tomáš v míře přímo vrchovaté.... focení o přestávce je možné - stačí říct uvaděčkám... a já se na to pokusím nezapomenout... :-)
 9. 3. - Lufí
Moc ti děkuju za názor na Dashu. Krátký, výstižný-super. Moc,moc děkuju
===
rádo se stalo...
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008