Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 25. 4. - pavla
..no,ještě k mému předešlému vzkazu , teď jsem se někde dočetla že : "... Martin Skala se dostal do nejužšího kola v konkursu na obsazení titulní role v novém londýnském zpracování JCS...." Takže promiň, asi trochu trapas :-(,...předpokládám,že je to ona verze, kterou teď držím v ruce... Škoda ,že nemáme taky nějaké kompletní české DVD, znovu uvedení ve Spirále už se totiž asi nedočkáme a koncert u příležitosti derniery by mohl být nejdřív tak v r. 2013 (pokud dobře počítám?)...no a pokud bude, tak by si měl zpívat Ježíše, co říkáš :-)? Kamilovi napíšeme nějakou omluvenku (nic proti Kamilovi :-) a Ty potěšíš strašnou spoustu lidí....No končím, je to závislost :-)
===
ten konkurz jsem tenkrát dělal do Londýnského divadla - snad přímo k E.L.Webberovy - nevím už je to dávno
 25. 4. - pavla
Ahoj Martine, dík za odpověď (14.4.) ohledně Ježíše,...nejsou nějaké oficiální stránky muzikálu? V minulosti jsem nějaké našla (bylo tam snad i dost fotek,pokud si vzpomínám),...no, nějak se mi z toho vzpomínání zastesklo, tak jsem brouzdala po netu, jestli ohledně JCHS neobjevím něco zajímavého...a našla jsem filmové spracování z r. 2000 - Velká Británie. Je to trošku divočejší (ale sympatické), Jidáš (Jerome Pradon -Fr., hlasově i herecky pro mě výborný) má kožené hadry a Ježíš chodí v kapsáčích( Glenn Carter - VB, má to položené níž než Ty nebo Kamil, škoda, nemá to ty grády, na jaké jsem zvyklá :-), ..ale celkově se mi líbí víc, než verze z r. 1973. Viděl si to? Pokud ne a chceš, napiš, kam Ti mám poslat DVD...třeba na adresu nějakého divadla? Jo a kdyžtak vzkaz trochu "promázni",ať mě nenařknou z pirátství.. :-)) Někde tady píšeš, že tvá oblíbená píseň byla např."Uzdravení nemocných" (nevím přesný název) , že si cítil problémy těch lidí,...no, tak myslím, že prostřednictvím svých stránek nabízíš fanouškům bezkonkurenční psychoterapii :-)) - tady se Ti "vyzpovídáme" a v divadle po představení " se hodíme do pohody".Naštěsti tady ( v psané formě), Tě energeticky nikdo nemůže vysát, opravu nemocný člověk jo...Ahoj,..držím pěsti rodince!
===
moc díky.... pokud myslíš zpracování s Tedem Neillim v hlavní roli - tak to je pro mě nepřekonatelné...
 24. 4. - Jana
Děkuji moc za odpověď.No vidíte,to mě vůbec nenapadlo,že by se hrála Adéla.Kdybych více přemýšlela,stačilo by se kouknout do programu a nemusela bych vás obtěžovat.Ještě jednou moc děkuji!!!!!
===
rádo se stalo
 24. 4. - Jana
Dobrý den Martine.Chtěla bych se vás zeptat,jestli zítra 25.4.od 14h.hrajete v muzikálu Mona Lisa.V termínech to nemáte,ale slyšela jsem,že P.Vojtek má hrát v Draculovi.Proto bych ráda věděla jestli jsou vaše termíny kompletní.děkuji předem za odpověď.Hezký den!
===
Bohužel ne.... 25.4. se hraje Adéla
 21. 4. - pepa
jaktože tak dlouho neodepisujete na dotazy?deje se neco?
===
už jsem to napravil.... měl jsem trochu frmol
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008