Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 28. 12. - kikina
ahoj martine chtela jsem se zeptat jestli by sloa mohl by tady nekdy bejt pepa vojtek protoze v ankete neni tak jenom se ptam.dekuju kikina
===
určitě - teď spolu zkoušíme tak na něj mám páku.... :-)
 27. 12. - Lenča
Zpočátku jsem myslela, že blbě vidím...Martin Skala má stránky..!! super!! Jsem další z řady fandů muzikálů v Praze a Tvoje jméno mi tudíž není neznámé:-) přání k Vánocům už není tak aktuální, tak Marťo aspoň všechno nej do nového roku a ať Ti to zpívá stejně perfektně jako dosud! ps. já si to prostě neodpustím..:-D hlas máš super ale ty vlasy...to je NĚCO!! měj se a drž se!
===
a co jako mám s vlasy...?
 26. 12. - Veronika
Dobrý večer milý Martine,mám radost,že jsem Vás mohla vidět konečně naživo.:) Jsem ráda,že se moje domněnky potvrdily.Jste skutečně nejlepší Rochefort a moc bych Vás chtěla vidět jako Athose.A to na dvd nemůžu,protože tam jste jenom(podle videa Binki - http://www.youtube.com/watch?v=swha7M2Qrs0&feature=channel_page ) 23 sekund,což vážně nechápu..:( Ale vrátím se k dnešnímu představení.Měla jsem pocit,že jste nás poznal...:) Měli jsme štěstí,že jsme byli blízko a mohli si představení vychutnat..Byl jste vážně super jak po herecké,tak pěvecké stránce.Škoda,že v této roli nemáte více prostoru. Jsem ráda,že nakonec byla "standing ovation",myslím,že jste si to opravdu všichni zasloužili.:) :) :) Takže ještě jednou za nás všechny děkuji za krásný zážitek,po takových představeních mám vždycky super náladu.:) A i pro moje sourozence to byl určitě obrovský zážitek,3M znají už dlouho díky mě z dvd,ale teď to bylo poprvé naživo.Jsem si jistá,že o tom budou mluvit ještě dlouho.:) Takže jěště jednou moc děkujeme!A zase někdy v divadle! ...Sluho královny taste zbraň!...XD Ps:Předevčírem jsem viděla dvd Golem a scény,které si teď nejvíce pouštím,jsou právě ty s Vámi.Super!:)
===
moc díky
 23. 12. - Veronika
Dobrý den Martine,26.12 budeme na Třech mušketýrech a už se na Vás moc těšíme!!!Já,mamka,taťka a teprve skoro pětiletí sourozenci budeme v řadě 5,sedadla číslo 4,5,6,7,8 myslím.Na muštetýrech jsem byla dvakrát,ale měla jsem Poštu a Savku,takže jsem zvědavá na Vás,protože si myslím(a soudím to podle dvd),že se na roli hodíte nejvíc a nejlépe ji pěvecky i herecky zvládáte.Předem Vám děkujeme a těšíme se!!Také Vám musím popřát krásné a pohodové Vánoce a štastný nový rok!!!
===
taky se těším a díky!
 23. 12. - Miri Nikolaj
Marťasi, náherné svátky, hodně dárků, všeobecnou pohodu, lásku.......a tady malý dáreček, snad se bude líbit...je to výčet jména: MARTIN, jméno latinského původu (z latinského Martinu, což je přídavné jméno k Mars (bůh války)), znamená ,,Martův, martovský, zasvěcený bohu Martovi“, přeneseně ,,bojovný“. Domácí podoby: Martínek, Máťa, Martek, Mart(y), Martouš(ek) apod. Jméno v cizích jazycích: Slovensky: Martin, zastarale Martinián, německy: Martin(us), anglicky: Martin, Martyn, francouzsky, španělsky, dánsky, rusky, bulharsky: Martin, italsky: Martino, švédsky: Marten, maďarsky: Márton, polsky: Marcin. Stav: Jméno u nás vždy užívané, dnes patří k nejoblíbenějším. Jmeniny: 11.listopadu Počet Martinů v ČR: 178 134 Martin je 9. nejužívanější jméno.
===
vidíš.... člověk se furt učí :-)
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008