Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 11. 11. - ♥♥Anne♥♥
VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE SVÁTKU!!!!!
===
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
 11. 11. - Ilon
Milý Martine. Chtěla bych Ti k Tvému dnešnímu svátku popřát hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a hlavně ať Ti to stále zpívá tak nádherně jako do teď. Měj se hezky. =)
===
díky moc
 11. 11. - Miri Nikolaj
Ahojky, tak já ti přeji k tvému svátku vše nej nej a hodně stěstí. Napsala jsem ti básničku, tak doufám, že se ti bude líbit......P.S. Každý verš je oddělený čárkou nebo tečkou a sloka 3 tečkami... Byl jednou jeden malý stát, a v tom státu velký umělec. Ten hlas tam bude stále stát, z pochval obří ruměnec. ... Athose dál hraje rád, Ježíše též ztvárnil hezky. Rocherfort mu dal zabrat, co Ludva stále dává pecky. ... I s ananasem na hlavě mu to sluší, Hubert je krásný mrtvý či živý. Dokáže lidičky pohladit po duši, svými duchaplnými činy. ... Webovky má ze všech nej, chaty pravidelně pořádá. Není žádný pojď sem hej! Každý ho o fotku požádá. ... A jestli jste stále nepochopili, o kom tuto báseň skládám, dlouhé vlasy, bystré oči;myslili, na něj všechny ze vznešených dam. ... I já jsem jednou z nich, a tímto bych mu děkovat chtěla. Též ke svátku přát vše hezké. Jeho jméno - Martin Skala. ... Pevně věřím Martine, že nenosíš jenom sníh. Z tvých očí vášeň plane, a lidem dáváš smích. ... Tak vždy náladu krásnou, a zdraví ať slouží. I já zdvihám číši svou, a ráda další báseň složím.
===
teda.... kobouk dolů a moc díky
 11. 11. - Terča
Ahojky Martine.Tak já Ti přeji všechno nejlepší k svátku.Hodně zdraví,štěstí,úspěchů v práci i v rodině. A těším se na tebe někdy třeba na mušketýrech. Měj se hezky.
===
díky - taky se moc těším
 11. 11. - Pavlína
Všechno nejlepší k dnešnímu svátku, MARTINE!!!
===
moc a moc díky
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008