Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 23. 6. - Monusinaa
To já zase teď mám ráda Zuzku Norisovou, takže hlasuji pro ní.. A to že budou v pátek doma, to musí být pro Vás ohromná radost, že? Doufám, že se naučí mluvit brzo.. Já se naučila mluvit dost pozdě, mamka už byla hrozně vyděšená, jestli nejsem němá, ale když jsem vyslovyla první slovo, tak už jsem tu hubu nezavřela.. A teď púořád melu a melu.. To je asi důvod, proč sem se před Vámi stěstím nezhroutila a byla schopná vůbec něco vyslovit.. A to jsem se musela hodně překonat.. Vždyť to bylo vůbec poprvé, co jsem se setkala s někým slavným.. Teda aspoň co si uvědomuju.. Takže ta Dáda Patrasová v mých asi tak pěti letech když jsem k ní šla pro podpis se nepočítá..
===
slavným? ... moc díky ....
 23. 6. - Veronika
Aha. Jsem zvědavá, kdo bude další host. Za Tomáše B. bych byla moc ráda. :-)
===
viz níže...
 22. 6. - pavla
Ohledně fotky, když nebude,tak nic...Třeba si ji někdy vyzvednu osobně :-),tady jich je dooost a stejně lepší je mít krásné zážitky a vzpomínky (což já na Tebe ,Martine, jako mám :-)) a snad se zas brzo vydám na nějaký ten muzikál...Jen by v Praze mohlo být trochu levněji :-), jsem teď byla na Carmen (mimochodem,moc mě to kulturně neuspokojilo) a cesta tam a zpět 800,-... Kluci ať jsou zdraví a kdyby byla potřeba nějaká rada z oblasti rehabilitace, tak jsem "na příjmu"....i když miminka jsou složití tvorečkové...
===
moc díky - fotka určitě bude .... jen chvilku vydržet
 22. 6. - Lufí
Ahojky Martine...27.6. vyrážim zas na Monu-tentokrát s babi. A chci se zeptat, jestli by bylo možný udělat zas nějakou fotečku v zákulisí-hlavně kvůli babi :)
===
100%
 22. 6. - Verča
Ahoj Martine nemáš prosím nějaký kontakt na Kiki Bastienovou???
===
mám, ale nedám.... nesmím :-)
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008