Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 7. 8. - Terez
Ahoj Martine¨..doufam že ti můžu tykat :)..prosím o to,jestli bys mi poslal tvou fotu a podpis.samozřejmě až to budeš rozesílat hromadně :)..děkuju předem :)..Ahoj a hodně úspěchů v životě a ¨v kariéře :)..Terez..
===
tykat povoleno, fotku pošlu
 6. 8. - Kájuš
Ahoj Marťo. V sobotu jsme si s kamarádama udělali výlet do Lednice. Ráno jsme tam nakráčeli a prošli si areál. Když jsme se odpoledne vrátili k zámku, překvapil nás veliký počet princezen. Později jsme zjistili, že tam byl jakýsi bál princezen. A pokud mě zrak nešálil, objevil ses tam i s rodinkou. Můžu se zeptat, co to bylo vlastně za bál? A jak jste si to užili? :o) Hezký večér.
===
byl to "Princeznovský bál" a musím říct, že vyjma výborného rytířského souboje to byl něco příšernýho!
 6. 8. - Lucka
Ještě bych se pane Skalo chtěla zeptat, jestli by šlo, že by jste mi poslal foto s podpisem a jak by to bylo s adresou. Nechtěla bych jí tu zveřejňovat. a jestli by to něco stálo,co se týče té fotky. Děkuji moc.
===
foto s podpisem není problém - adresu napište přes vzkaz - já ji (jako zatím nikdy) samozřejmě nezveřejním
 6. 8. - Lucka
Dobrý den, už moc dlouho hledám Vaše webové stránky,nebo alespoň nějaký kontakt na Vás,protože jste bezvadný zpěvák. Jeden z nejoblíbenějších společně s Mariánem Vojtko a Dashou. Viděla jsem Vás v Angelice asi 5krát a ve Třech Mušketýrech asi 4krát. Když jsem byla malinká,tak jsme na Vás a na Dashu chodili do divadla Kalich na muzikál Hamlet, kde jste exceloval, jako Leartes. Chtěla bych se zeptat, na Váš bližší kontakt, třeba mail by postačil. Děkuji moc a přeji krásný zbytek prázdnin a mnoho úspěchů ve zpěvu.
===
moc díky za krásný vzkaz... a co se týče kontaku - tak jedině takto anebo při pravidelném chatu
 3. 8. - Lenka
Dobrý den, zdravím. Stáhla jsem si záznam koncertu JCS, za který děkuji, ale druhá část nějak strašně přeskakuje. Měl s tím někdo podobnou zkušenost nebo je chyba na mé straně? Děkuji.
===
stáhnul bych to ještě jednou....
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008