Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 1. 4. - Lukáš
Ahoj Martine,jmenuji se Lukáš Jadrný a je mi 11 let,měl jsem štěstí,že jsem tě viděl ve všech muzikálech na kterých jsem byl:Tri mušketýři,Angelika,Kleopatra. Nádherně jsi zpíval Athose,byl jsem tam s babičkou a když jsi zpíval píseň:Láska, chtělo se nám brečet,jak to bylo krásné,taky ti to nejvíc sluší. Kdyby jsi mi napsal svou adresu,rád bych ti poslal obálku se zpáteční adresou pro foto s podpisem,pokud by to nevadilo.Předem děkuji,přeji hodně úspěchů.
===
ahoj Lukáši, díky za milý vzkaz - stačí když mi prostřednictvím mých stránek pošleš adresu a já Ti rád fotografii s podpisem pošlu
 1. 4. - Šárka
Dobrý den Martine moc se mi libite v Angelice jste nejlepší Ludvík XIV.Tu postavu hrajete skvěle.
===
moc děkuju a musím říct, že mě to i dost baví - koneckonců byl to velkej fešák ... :-)
 1. 4. - Iveta
Ahoj Martine, moc děkuju za tyhle stránky a prosím jestli by si mi taky poslal fotku s podpisem na mou adresu. Předem Ti mockrát děkuju.
===
není zač.... jinak se omlouvám pokud vzkazy upravuju ale myslím, že není třeba uveřejňovat přesné adresy .... :-)
 1. 4. - jitka
No konecne, vzdyt jste uspesne potvrzoval rceni o kovarove kobyle :-). Preju hodne stesti a uz se moc tesim, az vas uvidim a hlavne uslysim v divadle.
 31. 3. - Pavla Smolíková
Vážený pane Skala, touto cestou Vás srdečně zdravím. Jsem vaše velká fanynka a velice by mě potěšilo, kdybyste mi poslal Vaši fotku s podpisem. Předem velmi děkuji a do budoucna přeji vše dobré. Se srdečným pozdravem Pavla Smolíková
===
moc děkuji a posílám fotografii s podpisem
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008