Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 4. 4. - Miki
Dobrý den ráda bych vám poděkovala za dnešní Monu Lisu,byl jste vážně úžásný a i když trochu zlobila technika-zrovna u vás:c((,tak jste to zvládnl bravůrně.Klobouk dolů před vámi.Ráda bych se zeptala,jestli bysme za vámi mohli někdy o přestávce přijít a setkat se s vámi osobně,což by nás velmi potěšilo.A kdyby to bylo možné,co pro to máme udělat?Předem děkuji za odpověď.
===
určitě - stačí říct uvaděčkám... a ty pro mě dojdou
 28. 3. - AndyZ
Tak moc ,moc děkuji:) A snad ten chat s ním výjde. :)
===
uvidíme.....
 28. 3. - Katy
Čus martine díky že jsem se včera z tabou mohlí já a bráchy vyfotit fakt moooooc dík posílám ti ty fotky Uschovna49cde28be5dc013 měj se dobře a snad zase někdy v divadle ahoj :o)
===
já děkuju a časem je dám na web....
 27. 3. - AndyZ
Ahoj Martine. Chtěla bych tě poprosit o názor na Bohouše Josefa. A také bych chtěla požádat jestli by jsi s ním nemohl udělat chat. :) Mohl by ses třeba poptat kolegů na názor na Bohouše? Potřebuji to na svůj blog. Předem děkuji :)
===
Bohouška znám od roku 94 - takže je to spíš člen rodiny :-) - je to výbornej kámoš a skvělej muzikant.... jsem hodně rád, že ho znám!
 26. 3. - Nikola
Na ten sraz te asi nikdo nepozval, protoze nehrajes a ty co nehrajou se tam nikdo tahat neodvazuje. Ale pokud prijde, budem jenom radi:)
===
když já se zase nerad cpu tam kam mě nezvou.... :-)
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008