Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 4. 5. - Lucka
Ahoj Martine, mockrát děkuju za Tvoji fotku!! Bohužel na Tebe v muzikálech nemám moc štěstí, ale pořád trochu doufám, že 24.5. se to ještě změní a budeš hrát v mušketýrech i od dvou:-) To by pro mě byla super odreagovačka před státnicema:-)) Měj se krásně a ještě jednou děkuju za tu fotku.
===
rádo se stalo a u státnic budu držet palec - musíš napsat jsk jsi dopadla
 3. 5. - Tana
Dobry den, Martine. Jste naprosto skvely zpevak a uz se na Vas hrozne tesim dnes ve 3M a zitra v Angelice. Nemohla jsem si prat lepsiho Athose ani Krale... Preju Vam hodne stesti a at se dari!
===
moc díky - taky se těším'
 2. 5. - Mylady
Ahojky Martine chci se tě zeptat jestli bych si mohla dát k sobě na blog (www.lady-dewinter.blog.cz) jednu tvou fotku jako mušketýra??????Byla bych moc ráda ale jestli ne tak nevadí.Radši se zeptám.Měj se hezky
===
samozřejmě! Myslím, že každý kdo dá fotku na web musí počítat s možností stažení....
 2. 5. - tom2410
Ahoj Martine fotka dorazila je moc hezká a moc děkuju
===
jsem rád, že se fotka líbí...
 30. 4. - Zuzka B.
Po opětovném shlédnutí Angeliky musím opět prohlásit, že co by král jste byl úchvatný. Není lepšího :-) Pevně doufám, že Vás od září budeme moct vidět v nových projektech. A taky doufám, že se o nich případně dovíme tady na stránkách :-) Lákala by Vás třeba role Draculy? Nebo by jste si v tomto muzikálu vybral jinou postavu?
===
moc děkuju - ale na moje další role se spíš ptejte na produkci .... :-) a samozřejmě vše hned "provalím" na webu....
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008