Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 29. 4. - Petra
Milý Mušketýre, po té, co jsem Vás minulý rok v Průhonicích slyšela zpívat "Láska", bylo mi jasné, že příští Athos jste Vy. Pak jsem si zažila šok, když Vás v prvním zveřejněném obsazení jako Athose neuváděli. Presto jsem si byla jistá, že produkce divadla není kolektiv zaslepených idiotů. A NENÍ !!!!!!!! Teď jen toužím vychytat obsazení s T.Berounem - je to pro mě nejlepší Dartík. Jinak jsem viděla Angeliku 12X a váhala jsem jestli TOP král jste Vy nebo Čok, ale po neděli je to jesné ! VY !!!!!
===
moc děkuju .... a to jsem měl pocit, že se mi to v Průhonicích moc nepovedlo ....:-)
 29. 4. - Mylady
Ahojky Martine,už zase otravuju.Jenom jsem ti chtěla říct,že jsem se dozvěděla ,že děláš stránky muzikálu Tři mušketýři tak jsou moc hezký jako tyto. Ještě bych tě chtěla poprosit jestli bysi sem časem nedal ňáké fotky(tvoje) z muzikálu Angelika.Jinak ti přeju hezký den
===
vůbec neotravuješ.... stránky jsem kdysi dělal, ale už he pod kontrolou nemám.... jinak fotky z Angeliky snad dodaám.... jen co nějaké seženu :-)
 29. 4. - Zuzka B.
Martine, nedělejte si starosti s nedostatkem času. V takovém krásném počasí je lepší vyrazit někde ven, než přehrabovat krabice a sedět u počítače. Samozřejmě se těším na každou novinku, která se na webu objeví - ať to budou nové fotky, nebo dokončený životopis nebo snad jiné překvapení :-) Ale ráda si na to počkám. Vždyť za posledních pár dní jste udělal strašně moc práce - krásné stránky, přidáváte nahrávky, denně s námi komunikujete.. - a toho si vážím především :-) Takže žádné výčitky a užívejte hezkého počasí :-)
===
nicméně.... kdo se dá na vojnu musí bojovat...
 29. 4. - Ivka
Taky dobrý:-) Hlavně se tím neřiď, aby jsi nám pak z toho nezešedivěl;-) Jó, a ještě mám dotaz......Jak to vypadá s tvým účinkováním v nově připravovaných muzikálech Dracula a Mona Lisa, nebo i v jiných projektech? (pokud to teda není tajné......) Protože z Ježíše Dráculou - tomu říkám vývoj:-) Ať vím, na co se mám úpěnlivě těšit a na co jen "těšit":-)
===
jo... to kdybych věděl.... ale snad tam pro mě taky něco bude...
 28. 4. - Ivka
Jojo, taky dobře vím, jaký to je být v pressu......Naprosto tě chápu, ale z mé zkušenosti platí, že čím víc toho člověk má, tím víc i udělá a jak říká teta Kateřina z legendárního Saturnina: "zahálka může mladého člověka naprosto zničit" :-) Tak práci zdar
===
tak tak .... anebo jak říkal náš profesor chemie - den má 24 hodin a když si přivstanete tak 25
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008