Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 11. 11. - Sunny
Vše nejlepší k dnešnímu svátku!!!:-) Ještě žes nedorazil na tom koni..ufuf
===
díky - taky sníh nemusim
 11. 11. - Katy
Ahoj Martine.Tak já ti přeji všechno nejlepší k tvému svátku,Všechno nejlepší hodně štěstí zdraví,a ať se ti daří jako do posud.Taky jsem ti složila básničku doufám že se ti bude líbit. Tam v Praze daleké, je divadlo veliké. A v divadle velikém, zpívá Golem z Hubertem. Huberta já dobře znám, vždyť je to Martin Skala sám. Vždy u srdíčka mě pěkně hřeje, když se jako Ludva na mě směje. I v Kleopatře mě vždy dostane, když z ananasem na pódiu povstane. V reálu je skvělí chlap, svým fanouškům se chce věnovat. Proto svoje stránky tvoří, a spoustu kolegů by mohl do kapsy strčit. Svoje stránky má moc rád, nám fanouškům,kus sebe chce dát. Nápadů má plnou hlavu, na chat zve spoustu kamarádů. P.S.Jestli chceš tak jí zveřejni mě to nevadííí ;)
===
úúúúúúúža - moc díky
 11. 11. - Jituš
ahoj Martine, všechno nejlepší k svátečku :) štěstíčko, zdravíčko a lásku, vždyť to znáš :) a žádnou opici na krku zítra ráno :D přeji....
===
jupí - moc děkuju (a opici? vůbec nevím o čem mluvíš :-))
 11. 11. - Binki
Som veľmi rada, že sa Ti páči a kľudne ju uverejni. Ešte raz všetko naj, aj keď si na bielom koni neprišiel - teda aspoň k nám nie... :)
===
ani k nám - naštěstí
 10. 11. - jana
Ahoj Martine.K zítřejšímu svátku Vám přejeme hodně úspěchů v osobním i profesním životě.Pa těšíme se 26.12.na 3M!
===
moc děkuju a taky se těším
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008