Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 16. 5. - ........beze jména
No lepší možná jsou ale to je mi celkem jedno pro mě jsi nej.nej. nejlepší ty.
===
tak tedy mooooooooooooooc děkuju
 16. 5. - ........beze jména
jses nej.nej.nej. nej.nej.nejlepší Mám tě strašně moc moc moc moc ráda. Přeju Hodně úspěchů
===
to snad ne.... je určitě spousta lepších.... ale dělám co můžu :-)
 16. 5. - Ivka
Lukáš měl dobrý dotaz........cédéčko náhodou nenahráváš? Třeba comeback Dr. Rosa Balzam?:-) Moje rocková duše potřebuje novou energii:-)
===
cháááááááááááááá tak to by byla sranda.... možná seženu texty a dám je na web... pak pochopíš, že by to fakt nešlo :-)
 16. 5. - Romana
Ahojky Martine.Jsi výborný zpěvák.Poprvé jsem Tě viděla v Jesusovi a to byl zážitek na celý život,ale v Angelice i Golemovi jsi tAaké supeeer.Moc děkuji za ukázku z Golema.Už se těším äž se vrátí a určitě se půjdu znovu podívat.Měj se krásně.
===
moc díky a taky se měj....
 16. 5. - Lukáš
Díky,snad už v pondělí půjdu do školy. Poslechl jsem si písničky z Tarzana,určitě si to seženu na dvd,myslím,že to bude mít jeden kamarád ze školy,tak se ho zeptám a třeba mi to půjčí,Tarzana znám i z filmů hraných,vždycky se mi to líbilo,četl jsem kdysi i knížku,ty písničky jsou nazpívané krásně.Teta Jitka pojede 25.května na muzikál Angelika,těší se,ale zatím neví,že bude mít krále šaška(čoka),jako král jsi lepší ty,protože to hraješ opravdově. Vidím,že se ti líbí spíš modernější zpěváci,na to já jsem zvyklý od mámy a od táty. Já teď čekám do sbírky fotku s podpisem Marty Kubišové.Ale vzhledem k muzikálům,mám rád i takové zpěváky jako je K.Střihavka nebo P.Kolář,i ten D.Bárta,B.Streisand mám taky rád,hlavně z Hello Doly,to je nádherný muzikál,taky mám její cd Memory. Chtěl jsem se zeptat,jestli neplánuješ třeba výrobu svého vlastního cd,to bych si určitě koupil.Budu si objednávat dvd Golem,tak by mě zajímalo,jestli tě na něm uvidím,kamarádky,které už na golemovi byly tě hodně chválily,nevím proč nehraješ třeba Vojtu,kterej by ti nádherně sedl,úplně tě vidím v tom obleku,no třeba se tak stane na obnovené premiéře. Taky bych ti poradil,že až za rok budou hrát Draculu,měl by jsi se hlásit na tiskovou konferenci,promiň,že každýho vidím v nějaké roli,ale prostě mě baví hrát si na režiséra,radši nebudu říkat koho by jsi mohl hrát v Draculovi.
===
jo proč nehraju Vojtu to taky nevim.... ale to není otázka pro mě ale spíš pro producenta...
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008