Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 20. 5. - Miroslava Svobodova
Ne jak to děláte,,??To je rychlost.Musel jste Daschu hodně přemlouvat?Vy musíte být hodně zavislý na této vymoženosti.To snad sebou net nosíte i na oo???MĚJTE SE
===
přemluva neproběhla, a co se týče závislosti - tak internet a web je moje zaměstnání....
 20. 5. - Miroslava Svobodova
DOBRÝ DEN,Martine ještě jednou moc děkuji za tak fajn večer.Myslím ,že chat s Váma a se Zbyňkem byl suprovej a hlavně měl úroveň.Sešli se tu dobrý lidi a tak to má být.Ještě jednou moooc děkuju,jste oba zlatíčka papa
===
musím říct, že jak já tak i Zbyněk jsme byli oba nadšeni... taky dík!
 20. 5. - Tereza
Ahojky Martine,za včerejší chat se Zbyňkem strašně děkuju.Bylo to super.Těším se na další osobu kterou nám asi zatím neprozradíš.....Ale ještě jednou díki.Měj se krásně.
===
osoba už je prozrazena.... a já děkuju za milé otázky
 20. 5. - Blanka P.
Ahoj Martine, vřelé díky za zprostředkování chatu se Zbyňkem! Jako Tvůj první host měl opravdu výdrž (4hod), ostatní budou mít co dohánět. Perfektní organizace, i kapacitně se to podařílo. Mimochodem máš super stránky, přehlednost, jednoduchost a NÁPADITOST, jen tak dál! Ještě jednou díky! Pokud by to nebyl problém, můžeš mi poslat podepsanou fotku? Děkuju!!! PS: V Angelice 2.5. bezvadnej výkon:)!
===
moc díky a fotka je už na cestě...
 19. 5. - Kačka
Ahoj Martine ;), na úvod ti moc chválím stránky, hlavně jejich přehlednost. Mile mě překvapilo, že je v náhravkách možnost ke stažení poměrně dlouhého záznamu z koncertu Jesus Christ Superstar, kde ztvárňuješ Jesuse. Chtěla bych se zeptat, kdo na tomto koncertu zpíval Jidáše a kdo Marii Magdalenu. A na závěr děkuju za přesvědčivého Athose 10. 5., píseň Čas na lásku mít se ti s Monikou natolik povedla, že šel určitě každému divákovi mráz po zádech. Hodně úspěchu, K.
===
Jidáše zpíval Dan Bárta s Pepou Štágrem
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008