Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 5. 5. - Ivka
Ještě že ne jen "Brita". Se psem se totiž blbě chatuje:-) Je fakt, že takhle "kvalitní" práci ani odvádět nemusíš, to by ti sem pak možná nikdo nepsal a vůbec nenavštěvoval tenhle web :-)
===
chi...
 5. 5. - Petr
Nejlepší stránky co znám !!! Ze všech muzikálových i jiných zpěváků a herců máš, Martine, ty nejsuperovější stránky... Přehledné, skvělá komunikace s tebou (lépe to už asi nejde), hezký design.... fakt super.. jsem nadšený. Zasloužil by jsi obrovskou medaili !!!!!!
===
moc děkuju za pochvalu... a abych řekl pravdu byla to celkem dřina... ale zase když vidím ty ohlasy...
 5. 5. - Ivka
To je fakt, to věřím. Ale děkuju ti moc a nejen já. Tvoje překvapení vždy stojí za to :-). Snad to dobře dopadne a snad si s váma - "celebritama" dobře pokecáme :-)
===
nevim jak Zbyněk ale já dávám přednost termínu "polobrita" - nemám za sebou tolik kvalitní práce jako jiné celebrity (Agáta Hanychová, Pavel Novotný apod.)
 5. 5. - Ivka
Úžasnej nápad s tím chatem, jako bych to vymyslela já, protože hodit to na kolegy je opravdu vychytralé:-) Dal by se ukecat třeba Pepa, Monča nebo Maroš? Nevím, Monču neznám, ale působí na mě jako supr baba, která je pro každou srandu:-)
===
nevím jestli je Monča doma online, ale zeptám se.... mimochodem ono to taky neni jednoduchý zprodukovat... :-)
 5. 5. - Zuzka B.
Martine, chat s Vašimi kolegy je úžasný nápad.. jsem z toho nadšená.. a ještě více z prvního hosta - Zbyňka..Je to strašně talentovaný člověk a moc se na něj těším... Udělalo mi to velkou radost... Díky moc :-)
===
to je super! a což teprv Zbyněk... ten bude nadšenej :-)
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008