Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 15. 5. - Mylady
Ahojky,ukázka z Golema je krásná.Jen v tvém podání.Těším se na další věci co jsem dáš ale hlavně na červnové termíny.Měj se krásně
===
moc díky a na červnové termíny se těším taky... grrrrrrrrrrrrr
 15. 5. - Lukáš
Martine,dlouho jsem se tu neukázal,a teď jsem po době přišel a zírám,jak to tu rychle zdokonaluješ,ta soutěž byl skvělý nápad,na Angelice jsem byl,klidně bych jel znova,ale mamka by mi to dovolila leda od 14 hodin,tak jsem zvědavý,o co bude soutěž v červnu,docela by byl dobrý muzikál Golem,na tom jsem nebyl.Zrovna Zbyňka Frice mám moc rád,byl supr Peyrac,ale taky by se mi hodila spíš odpolední hodina,no ale nechci tě zatěžovat,já to přežiju i tak.Zrovna jsem od úterý nemocný,tak jsem o tobě přemýšlel a vyvrcholil jsem v otázce,kterou ti teď položím:Jaký tip zpěváků máš nejraději a jaký je tvůj oblíbený zpěvák? Já ti to taky řeknu,můj tip je populární či muzikálový,ve výběru to dělím na dvě kategorie:muzikálový a populární, muzikálový je Fric,Absolonová,Beroun(samozřejmě ty na prvním místě),v populárních je to Gott,Matuška,Vondráčková H.,Bílá L. . Tak tipuji že jako vždy se dočkám brzy odpovědi,protože jsi zatím nejvěrnější zpěvák,s jakým jsem si psal,všichni ostatní odepisují po týdnu a někdy až po třech měsících,ty dokážeš odepsat do hodiny,to je úžasný,tak teď se sem zase budu koukat častěji.
===
Můj typ je u nás třeba Dan Bárta nebo třeba Radka Fišarová a v zahraničí třeba Celine Dion, Barbra Streisand, Robert Plant, Fredie Mercury a tak. A díky za milý vzkaz..... jo a brzo se uzdrav!
 15. 5. - Tereza
Ahojky,udělal jsi mi uplně šíleně velkou radost ukázkou z muzikálu Golem.Ten muzikál mám šíleně ráda a ještě když jsi tam ty.Opravdu je to výborný.A zase ten tvůj hlas je nádhernej.Měj se hezky
===
tak to je prima - díky!
 14. 5. - Gábina
Ahojky Martine, příjemně mě překvapilo, jak se věnuješ svým fanynkám. Je to hezký a myslím, že tady v Čechách dost neobvyklý. Jen tak dál, od teď posiluji jejich řady:-)
===
moc díky.... a každé posílení je milé!
 14. 5. - Verča
Ahoj.Jsem moc ráda,že vás toto napadlo ;-) Chtěla bych se zeptat,jestli by bylo možné,aby se na chatu objevil Marián Vojtko nebo Dasha????Díky moc.Zdraví Veronika Dobiášová :-)
===
poptám se
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008