Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 8. 9. - Pavlína
Zdravím Martine. Chtela jsem se zeptat na klikárnu. Bude se hrát i v této sezoně? Jinak díky za termíny,moc se těším až tě opět uvidím a hlavně uslyším.Doufám že zvládnu Kleopatru i Golema. Přeji úspěšnou sezonu.Nashle..
===
určitě - jen se musím zeptat na lístky
 8. 9. - Binki
Ahoj Martin! Dnes, keď som prišla domov zo školy, našla som si obálku a v nej Tvoj autogram. Veľmi ma to potešilo a chcela by som Ti poďakovať! :) A snáď Ťa niekedy uvidím aj naživo, to bude úplne supeeer... :) ešte raz díky moc!
===
rádo se stalo... ale že mi to trvalo....
 7. 9. - Jituš
jejej to mám radost... to se v sobotu večer uvidíme :-D zatím ahoj...
===
taky se těším
 7. 9. - Vedee
Martine moc zdravím, sezóna pomalu ale jistě začíná, tak se těším a doufám, že na vás budu mít někde štěstí- třeba v Kleopatře, a proto mě zajímá, zda budete 10.9. od 11.hod. v té generálce. Koukala jsem samozřejmě do termínů, ale generálku tam nemáte napsanou ani jednu, tak mi právě zajímá, jestli aspoň v jedné budete nebo jestli "pojedete" bez generálky:-D Díky moc a mějte se! Jo a ještě PS: obduvuju to, jak vstřícně přistupujete k fanouškům a tak...
===
už jsem to napravil - a 10. hraju
 6. 9. - v.i.v.i.
Ahoj Martine, moc děkuju za podpis. Už se vyjímá v pamatníku ;) Chtěla jsem se zeptat, kdy budeš na generálkách Kleopatry? Jsi moc super:)
===
viz ferman.... ale budu - 10.9. - obě
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008