Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 6. 5. - Nika
Tyhle stránky jsem objevila náhodou a jsou vážně super. Jestli jsi je dělal sám, tak vážně klobouk dolů. Úžasný design i orientace. Ale nejlepší na nich je stejně tvůj osobitý přístup. Určitě sem budu chodit pravidelně. Navíc ten chat s tvými kolegy, no vážně tah génia :)) Takže máš můj velký obdiv za tyto stránky a samozřejmě i za výkony v muzikálech, ve kterých jsem tě viděla, tedy Tři mušketýři, Angelika a Hamlet.
===
kromě grafiky jsem je dělal sám ... ale vzhledem k tomu, že to je moje obživa (www.artemis-webdesign.cz) tak si klobouk klidně nech na hlavě... nicméně jsem si dal záležet :-)
 6. 5. - Veronika
Dobrý den Martine, v pátek mi přišla Vaše fotka, tak Vám chci ještě jednou moc poděkovat. Taky chci říct, že si Vás moc vážim i za to, jak ochotně každému odpovídáte, je to moc fajn. Škoda, že Vás neuvidím 31.5. na Angelice, ale snad ještě někdy budu mít to štěstí. Přeju hodně ůspěchu, s pozdravem Veronika
===
moc děkuju a určitě se příště uvidíme...
 5. 5. - JS
Dobrá den. Jen vám chci říct, že váš výkon ve Třech mušketýrech je fakt famózní. Viděla jsem vás 2x jako Rocheforta. Jako Athose jsem vás bohužel neviděla a ani už asi neuvidim. Bohužel "přede mnou štěstí couvá":D S pozdravem Jana S P.S. Máte hezkej web:))
===
moc děkuji za obě pochvaly....
 5. 5. - 
Je icq někdy ve statusu on-line???
===
jo jo, ale přiznám se, že málokdy...
 5. 5. - Mylady
Ahojky tak už vím kdy pujdu na Angeliku a doufám,že tam budeš a už se těším až sem dáš termíny na červen.Na Angeliku jedu 14.června ve 14:00h. a hrozně bych tě chtěla vidět jako krále .Tak doufám,že tě uvidím.Jinak nápad se Zyňkem je super.Celý tvoje stránky jsou super.
===
zatím nemám červnové termíny - tak uvidíme...
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008