Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 29. 7. - Zdenča
Ahoj Martine. Chtěla jem se zeptat, zda nevíš, jestli vyšly nějáká nová DVD s muzikálama, a popřípadě kdy vyjde Mona Lisa? Děkuji. S pozdravem Zd.
===
vůbec netušé....
 28. 7. - David
Dobrý den. Už jste hrál někdy v GOJA??na výstaviští?????
===
jenom zkoušel a byl na konkurzu
 21. 7. - Kikulkaaa
Vaše stránky jsem našla teprve dnes a prostě jsem vám musela poslat vzkazík:-)Máte úžasný hlas, ale bohužel jsem vás na živo viděla jen 2krát a to v muzikálu Mona Lisa a Golem.Protože jsem ze severní Moravy nemám tu možnost chodit denně na muzikály, kterým jsem úplně propadla už v 11 letech, kdy mě můj táta vzal poprvé do Prahy a na můj první muzikál Jack Rozparovač. Byla jsem úplně očarovaná a o muzikály se začala hodně zajímat. Snažím se na ně jezdit co nejvíc a být po mém jezdím do Prahy aspoň jednou v měsíci. Tohle ale bohužel ovlivní moje mama která ze mnou jezdívá, protože ve 14 letech by mě samotnou do Prahy nepustila, bohužel. Mooc vás zdravím a přeji hodně štěstí v práci. Také bych vás chtěla mooc poprosit o podepsanou fotku. Nevšimla jsem si, kde se můžu zaregistrovat, tak vám adresu napíšu sem.Předem mooc dekuju.Zdraví fanynka Kikča..
===
moc děkuju a posílám....
 15. 7. - Terka
Tak posílám tu adresu na autogram... :-) Předem děkuju T.
===
není zač - je to v poště
 13. 7. - pavla
Ahoj Martine, taky moc děkuju za fotku,..došla už asi před týdnem,.já jsem se dnes vrátila z festivalu - masters of rock, takže trošku nevím,kolikátého je atd. :-)...Jinak festival povedený, ale se neobešel bez katastrofy, prý to bylo v TV - mladou holku (34) tam sejmul vlak, když šla s mobilem podél trati....humus... No a Tvoje fotka potěšila taky mého 2letého synovce,..jeho idol je totiž Krakonoš, takže když viděl toho vousatého pána, hned se chtěl dívat na pohádky...Ale ber to jako komliment, ne že zas budeš smutnit,jak si byl za mlada šikovnej.... :-)
===
jupííííííí
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008