Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 25. 4. - Terča
Ahoj Martínku, strašně mě mrzí jak to dopadlo s Ježíšem. Těšila jsem se na Tvého Ježíše, jistě by byl nejlepší. Ale tak co nadělám - nic. Jinak nechystáš teď nějakej novej muzikál nebo něco??? Je mi jaksi smutno a nemám na co chodit, když nehraješ :(... Tak se měj krásně a užívej si jara :-)
===
zatím nic nechystám.... a upřímně ani nevím jsetli chci...
 24. 4. - Veronika P.
Ahoj Martine, je mi to hrozně moc líto. Vážně jsem si myslela, že to vyjde. To jsem teda vážně zvdává, kdo tu roli dostane, protože tys byl podle mě ideální adept. Držím palce alespoň na nějakou jinou fajn roli...:(
===
tak jsem zvědavej.... a pokud to dopadne, tak jak si myslím, tak mám pocit, že už s touhle partičkou nechci mít nic společného ...
 24. 4. - Nicola
Je mi moc líto, že ten Ježíš nevyšel :((
===
taky tak
 24. 4. - Miri Nikolaj
Martine, já... jsem pořád strašně doufala, že ten Ježíš vyjde a ono prej nic... Docela mě to zklamalo, jak to, že tam nebudeš, tak to chování, i když - co bychom mohli v dnešní době čekat, že... Tak snad se zadaří někde jinde a určitě to nevzdávej, byla by tě obrovská škoda!
===
taky jsem doufal, ale na druhou stranu bude víc času...
 23. 4. - Monusinaa
Jsme úplně na nervy.. Strašně mooc ti přeji abys tu roli dostal! Každej den mám za tebe minutu ticha a doufáám.. Né, opravdu věřím, že to vyjde.. Jsi jeden z nejlepších zpěváků! Drž se! ... S láskou Monusinaa ( a tři pusy k tomu.. )
===
moc díky
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008