Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 9. 6. - Petra J.
Ahoj Martine, Váš Athos byl bomba, já věděla, že se nemýlím, když jsem si byla jistá, že ta role patří Vám a ne vyřvanýmu Vojtkovi. A s Tomášem to bylo úžasný. Abych Vás jen nechválila, možná, že je to režijní záměr,ale měla jsem pocit, že v první půlce zbytečně brzdíte a snažíte se být nenápadný. Rozbalil jste to až v druhé půlce. Vůbec to není třeba. Ten duet se Sylvou- nejlepší !!!! Jestli můžu teda ještě "být chytrá", tak první slabiky tišíte až moc, vůbec nejsou slyšet. Což mě je jedno, znám to nazpamněť, ale musela jsem tlumočit kamarádce :-))) Jinak se těším, až příští rok sesadíte Vojťase z trůnu !!!!!!!!!! P.S. v sobotu vůbec bylo za oponou veselo, že jo?
===
to se chce trochu rozepsat... a) "nerozbalil" jsem to možná proto, že těch fórků na jevišti bylo trochu moc - takže jsem byl dost naštvanej b) za neslyšitelné první slabiky poděkujte "mistru" zvukaři, kterej nás v sobotu doslova mučil...
 9. 6. - Pavlína
Zdravím Martine a mockrát děkuji za fotografii. Udělala mi obrovskou radost. Přeji krásné a klidné prázdniny.
===
rádo se stalo... a nápodobně
 9. 6. - Alena
Já moc Zuzce děkuji a ráda pojedu. Martine na Tebe se těším a Zůzo tobě dííííík!
 9. 6. - Veronika
Ahoj Martine, ja vím že jste mě varoval, ja jen doufala ze budu mit trošičku štěstí, ale neměla:(( Veronika
===
není všem dnům konec...
 9. 6. - Zuzka B.
Martine, právě jsem si přečetla, že jsem měla to štěstí vyhrát lístky na 3M. Moc ti za to děkuji, ale bohužel je to štěstí v neštěstí. Mám závěrečné zkoušky na VŠ a hned jak jsem zjistila, že v tomto termínu (13.6.) mám zkoušku přestala jsem klikárnu hrát. I tak se na mě usmálo štěstí, a já bych ho ráda poslala dál. Bylo by nefér nechat lístky jen tak a proto tě prosím, vylosuj někoho, kdo si to bude moct užít místo mě. Moc mě to mrzí, ale nemůžu zkoušku odložit. Doufám, že třeba příště to výjde a budu se moct na tebe přijet podívat. Díky.
===
jojo na zkoušky se chodit muší.... vylosováno jest
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008