Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 23. 4. - Tereza
Ahoj Martine, jsi úžasný zpěvák i herec mám tě moc ráda ale zatím se mi nepoštěstilo tě vidět v mušketýrech ale v Angelice jsi super.Chtěla bych tě poprosit jestli bysi mi nemohl poslat taky fotku s podpisem? Předem moc moc děkuju
===
jsem rád, že se Ti líbím.... fotka je už na cestě...
 22. 4. - Zuzka B.
Jsem z Ostravy a do Prahy se nedostanu tak často. O to více jsem byla ráda, když jsem Vás v pátek mohla vidět společně s Monikou Absolonovou ve 3M. Byl jste úžasný. Moc ráda Vás poslouchám. Máte také úžasné charisma a Vaše vystupování je pro diváka velice příjemné. Roli Athose vystihujete tak přesvědčivě, že s ní budete asi ještě hodněkrát spojován. Jen tak dále, držím palce.
===
moc děkuju - mimochodem s Mončou si to vždycky super užiju!
 22. 4. - Lukáš
Martine,moc děkuju za fotku,spěchal jsem ze školy přímo do schránky,kde jsem našel svou obálku,ta fotka je zatím nejhezčí kterou mám,opravdu děkuju.
===
rádo se stalo - jen se všem omlouvám za to čekání...
 22. 4. - Jana
Milý Martine,díky moc za foto i s věnováním,čekání se vyplatilo.Tak moc jste se nám líbil,že jsme se rozhodli navštívit muzikál Tři mušketýři ještě jednou.A díky tomu,že jste uveřejnil termíny vašich představení,půjdeme na jistotu,díky.Držíme palce,Jana.
===
moc děkuju a těším se příště v divadle na viděnou
 21. 4. - peggy.kaja
ahojky Martine! Tak asi bych měla začít tím, jak jsi úžasnej herec a zpěvák a taky to udělám, páč mám na tebe štěstí pokaždý, když jdu na Muškáty, a nelituju:-) A když jsme se tuleva odtamtud s kámoškou vrátily, a zjistili že Tvého Athose prostě neseženem, jsem si vzpomněla, že na cd JCS zpíváš Šimona, jedem to cd furt dokola.. a když se teď přidal ten koncert.... sakra, já se nějak rozepsala;-) no každopádně seš úžasnej a těším se, že konečně můžu termíny návštěv srovnávat s těmi Tvými.. :-) Kája PS: pls, byl by jsu tak hodný a potěšil mne fotkou s tvým autogramem? O:-) Dík Kája
===
moc díky a fotku posílám
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008