Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 29. 6. - Monusinaa
Ale, ale.. Copak ty si nebyl na základní škole vyhlášený "šprt"?! Jen doufám, že k nám nikdo nepropadne, ale slyšela jsem, že k nám propadne jeden kluk.. Což by bylo v háji.. Asi by nás rozdělili do dvou tříd.. Nás je teď totiž 28 a jestli k nám někdo přijde a ještě někdo propadne tak nás rozdělej a bude jim jedno, jestli se sneseme.. Jejiši.. Hlavně ať nejsem s Veronikou.. No jo, to jsou ty naše třídní hádky, někdy i rvačky ( sem Veroniku jednou tak trošičku zmlátila.. )
===
jojo - život je jeden z nějtěžších
 28. 6. - Katy
Ahoj martine posílám ti balík foteček ze včerejší mony Uschovna4a47bce1dc46880 velic ti děkuju že sis na nás uděla chvilinku čas holky byli děsně nadčené měj se hezkly a uží si leto.A ahoj zase v nové divadelní sezóně papapa Lucka Zlata a Já tě mooooc pozdravujeme
===
díky - fotky tam hned dám....
 28. 6. - Monusinaa
No.. vysvědčení špatný.. Čtyři trojky.. A to jsem v 6. třídě.. Příští rok se určitě polepším.. Ale teď mi nevadí vysvědčení tak jako to, že mi možná umře křeček.. Ach jo.. Porval se s ním druhej novej kreček.. Kousl mu do hlavy.. Fuj.. Je mi špatně už jak na to pomyslím.. Dneska jsem přitom ještě byla na pouti.. Tady je vidět to, jak se může nálada rychle změnit ..
===
jojo - mě to povídej...
 25. 6. - Monusinaa
No jasně.. Slavným.. Aspoň pro mě.. Sláva není o tom, že se o někom dočteme deno-denně v bulváru.. Sláva patří tomu, kdo má v sobě talent.. ( juj, málem sem se do toho úplně vžila ) To mi připomíná, že jsem slyšela, že na DVD muzikálu Mona Lisa bude v roli Francesca Josef Vojtek.. Juj, budu si muset pořídit špunty do uší aby jsem si je vždycky když se budu na to DVD koukat mohla nacpat do uší.. On tu roli podle mě a ještě mnoha lidí dostal jen kvůli tomu, že se o něm úpíše v časpopisech.. Nedávno jsem četla, že mu řídne hříva, že se o ní bojí.. No, co sem tím chtěla říct, že seš pro mě a mnoho dalších lidí slavný!! A že zítra dostáváme vysvědčení.. Ne, to jsem tím říct nechtěla, ale, když já to tak děsně ráda lidem říkám..
===
tak to držím palce aby vysvědčení dopadlo co nejlíp.... jo a moc děkuju!
 23. 6. - Marťa
Dobrý den chystáme se 27.6. na ML od 18h, tak bych Vás chtěla mooc poprosit, zda bychom za Vámi mohli o přestávce přijít a vyfotit se s Vámi a tak....Moc by nás to potěšilo
===
jasnačka - stačí říct holkám uvaděčkám
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008