Martin Skala - oficiální web
aktualizováno 09.12.2010
Mascha

kontakt - vaše vzkazy

 16. 10. - Tereza Příhodová
Ahoj Martine. Právě jsem se dozvěděla, že vyhrávám lístky na Golema. Je to naprosto super. A prosimtě mohl bys mi potvrdit, že jsem to opravdu já, aby nás tu náhodou nebylo víc a já bych se radovala předčasně.:-)) Potvrď mi to meilem prosím. Děkuju a prosimtě do jaké řady to je? Děkuju moc
===
seš to fakt ty! .... a řadu nevim - musel bych rozlepit obálku :-) nech se překvapit
 15. 10. - Pavlína
Zdravím,Martine. Debutové album? jupí!!!!!!! Udělal jste mi tímto nápadem velikou radost. Teď jen aby se to opravdu zdařilo. Proto moc a moc držím palce a neskutečně se těším,jsem totiž strašně nedočkavá. Tak hoooodně úspěchů.
===
no já mám hlavně strach.... nebude to žádná sranda...
 14. 10. - A.A
Ahoj Martine, v sobotu jsme byli na Golemovi,ale bohužel jsi v sobotu nevystupoval byla to škoda těšili jsme se.Muzikál byl krásný.ahoj anafe.
===
jojo .... nemůžu být všude :-)
 14. 10. - Terča
Ahoj Martine. Je skvělý,že už se ví s kým se bude chatovat v říjnu. Tomáš T. je super host. Ale ještě víc mě potěšil tvůj skvělý nápad s tím CD(samozdřejmě jsem hlasovala pro třetí možnost). Měj se krásně
===
moc děkuju za podporu
 14. 10. - Binki
Aj ja sa veľmi teším na TT :) :) díky moc... a som aj veľmi zvedavá, ako to dopadne s Tvojím CD, môj hlas šiel do tretej možnosti, tak verím, že sa to podarí zrealizovať :)
===
udělm pro to maximum - tak snad to vyjde.... díky
vytvořeno pomocí CMS firmy Artemis webdesign © 2008